онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа
A1 Neo M
Цена
  • 10" HD IPS Display
  • Quad-Core CPU
  • 2GB RAM / 16GB phone memory
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Начин на плаќање
Цена

4.559 ден.

Провери достапност во продажни салони
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
8.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување 4G Cat 4: 150Mbit/s downlink, 50Mbit/s uplink, Wi-Fi: 802.11a/b/g/n (2.4GH & 5GHz on 802.11n), Wi-Fi Direct, Wi-Fi display, Bluetooth: 4.2, USB: Micro-USB 2.0
Тип на SIM Nano SIM
Пораки null
Екран HD IPS Display
Големина на екранот 10"
Резолуција на екранот 800 x 1280px
Камера 2MP
Оперативен систем Android
CPU Quad-Core (4 x 1.28GHz)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 16GB
RAM меморија 2GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 128GB
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 4080 mAh

Поддршка