Лаптопи и таблети

Alcatel Tablet 3T 8 LTE

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа
A1 Neo M
Цена
  • 8" IPS display
  • 5MP rear + 2MP front camera
  • Quad-Core CPU
  • 16GB internal / 1GB RAM
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Цена

0 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
4.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM Micro SIM
Пораки null
Екран IPS display
Големина на екранот 8.0"
Резолуција на екранот 800 x 1280px., 16M colors
Камера 5MP rear + 2MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Quad-Core
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 16GB
RAM меморија 1GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 128GB
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 4080mAh

Поддршка