Мобилна

Цена на уред 0 ден. во A1 Ultra M

5000 mAh
13MP + AL-CAM rear + 8MP front
4 GB / 64 GB
6.6" HD+ Display
Octa-Core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
5000 mAh
13MP + AL-CAM rear + 8MP front
4 GB / 64 GB
6.6" HD+ Display
Octa-Core
боја: Mystery White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

0 ден.

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

0 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tecno Spark Go 2024 4/64

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
7.999денари
Припејд
9.999денари
Цена само за уред
9.999денари

Одбери

Tecno Spark Go 2024 4/64

Што има во кутијата?
  • Tecno Spark Go 2024 4/64
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 5000 mAh
  • 13MP + AL-CAM rear + 8MP front
  • 4 GB / 64 GB
  • 6.6" HD+ Display
  • Octa-Core
8.55 mm
75.6 mm
163.69 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран HD+ Display (720 x 1612)
Големина на екранот 6.6”
Камера 13MP + AL-CAM
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 8MP
Димензии 163.69 x 75.6 x 8.55 mm
Тежина 190g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tecno Spark Go 2024 4/64, контактирајте го овластениот сервисер.

Tecno Spark Go 2024 4/64

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0