Honor Honor 50 5G

Me një dizajn elegant dhe super performanca, Honor 50 5G është një telefon i shkëlqyer për të gjitha obligimet Tuaja të përditshme. Përveç kësaj, ai përmban shumë opsione me të cilat mund të bëni foto dhe video të pazakonta dhe interesante, dhe ato do të jenë të qarta me ngjyra dhe detaje perfekte, falë kamerës kryesore me 108 MP. Ai përfshin gjithashtu një ekran OLED, ku shpejtësia e rifreskimit mund të jetë deri në 120 Hz, e cila do të përmirësojë më tej përvojën Tuaj gjatë përdorimit të smartfonit Tuaj.

Lexo më shumë
Octa-core
6.57" LCD OLED display
6GB / 128GB
4300 mAh
108+8+2+2MP rear + 32MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidh ngjyrën

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business L
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

17.999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Business  S

460 den./muaj

1GB
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 5G

26.999 den.
Zgjidhni

A1 Business M

814 den./muaj

10GB
 
50GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
50GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 5G

23.999 den.
Zgjidhni

A1 Business L

1.168 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
20GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
100GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
1GB
 
interneti në roaming 
  
50 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
50
 
SMS ndërkombëtarë 
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 5G

17.999 den.
E zgjedhur

A1 Business XL

1.876 den./muaj

30GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
200GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
2GB
 
interneti në roaming 
  
150 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
150
 
SMS ndërkombëtarë 
  
100 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Honor Honor 50 5G

4.999 den.
Zgjidhni

A1 Business XXL

2.938 den./muaj

40GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
300GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
3GB
 
interneti në roaming 
  
200 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
200
 
SMS ndërkombëtarë 
  
150 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Honor Honor 50 5G

0 den.
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Bukuria vjen nga momentet e bukura të jetës

Dizajni është një udhëtim i pafund në kërkim të bukurisë së përjetshme.

HONOR 50 prezanton një estetikë të re në dizajnin e telefonave celular dhe vendos një kthesë të re në industri.

Dizajn unik dhe i bukur

Paraqitja e kamerave të pasme në një pamje elegante dhe unike të ashtuquajtur "unazë e dyfishtë", është një dizajn simetrik, i cili është bërë element njohjeje në HONOR 50.

Asnjëherë mos humb një moment

Kur inçizon video, mund të kalosh mes kamerës së përparme dhe të pasme, me çka bëhesh edhe regjizor i momenteve të tua të rëndësishme të cilat i inçizon.

As nuk mund ta imagjinosh një shpejtësi të tillë

Mbështetje për rifreskimin 120 Hz të ekranit Tuaj si dhe 300 Hz shpejtësi gjatë prekjes së ekranit. Gjithashtu, kur luani video lojëra, ekrani rregullon në mënyrë inteligjente shpejtësinë e rifreskimit në mënyrë që telefoni të ngarkohet në mënyrë optimale për sa i përket fuqisë së procesorit dhe konsumit të energjisë.

6,57" OLED display
108+8+2+ 2MP rear + 32MP front
Octa-Core, Qualcomm Snapdragon 778G
128GB internal / 6GB RAM

Honor Honor 50 5G

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Business M SIM

637 den./muaj

10GB
 
50GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
50GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 

Çmimi për Honor Honor 50 5G

29.999 den.
Zgjidhni

A1 Business  S

460 den./muaj

1GB
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 5G

26.999 den.
Zgjidhni

A1 Business M

814 den./muaj

10GB
 
50GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
50GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 5G

23.999 den.
Zgjidhni

A1 Business L

1.168 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
20GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
100GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
1GB
 
interneti në roaming 
  
50 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
50
 
SMS ndërkombëtarë 
  
 
 
  

Çmimi për Honor Honor 50 5G

17.999 den.
E zgjedhur

A1 Business XL

1.876 den./muaj

30GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
200GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
2GB
 
interneti në roaming 
  
150 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
150
 
SMS ndërkombëtarë 
  
100 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Honor Honor 50 5G

4.999 den.
Zgjidhni

A1 Business XXL

2.938 den./muaj

40GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
300GB me mundësi 
për shkëmbim 
Pakufi
 
minuta dhe SMS 
  
3GB
 
interneti në roaming 
  
200 minuta
 
biseda ndërkombëtare 
  
200
 
SMS ndërkombëtarë 
  
150 minuta
 
roaming biseda 

Çmimi për Honor Honor 50 5G

0 den.
Zgjidhni
Basic price
29.999denarë
Pripejd
31.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
31.999denarë

Zgjidh

Honor Honor 50 5G

Çka ka në kuti?
  • Honor 50
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • Octa-core
  • 6.57" LCD OLED display
  • 6GB / 128GB
  • 4300 mAh
  • 108+8+2+2MP rear + 32MP front
73.8 мм
160 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani LCD OLED display (1080 x 2340)
Madhësia e ekranit 6.57"
Kamera 108MP + 8MP + 2MP + 2MP
Sistemi operativ Android 11
CPU Octa-core Qualcomm 778G 5G
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 6 GB
Bateria Li-Ion 4300 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 32MP
Dimensionet 160 x 73.8 x 7.78 mm
Pesha 175g
Garancia 24

Honor Honor 50 5G

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Honor Honor 50 5G, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Honor Honor 50 5G

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0