Мобилна
6.4 kg
DVB-T/T2/C/S/S2
956x636x275 mm
43" Android TV
HDMI x3 USBx2 Wifi CI+
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.4 kg
DVB-T/T2/C/S/S2
956x636x275 mm
43" Android TV
HDMI x3 USBx2 Wifi CI+
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

149 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

149 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tesla 43E635BFS

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
15.999денари
Припејд
16.999денари
Цена само за уред
16.999денари

Tesla 43E635BFS

Што има во кутијата?
  • TESLA 43E635BFS
  • Гарантен Лист
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 6.4 kg
  • DVB-T/T2/C/S/S2
  • 956x636x275 mm
  • 43" Android TV
  • HDMI x3 USBx2 Wifi CI+
636 мм
956 мм
Детални карактеристики
Екран UHD
Големина на екранот 43"
Оперативен систем Android 11
Вградена меморија 8GB
RAM меморија 1 GB
Димензии 956x636x275 mm
Тежина 6.4 kg
Гаранција 36
Гаранција и сервис
36
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tesla 43E635BFS, контактирајте го овластениот сервисер.

Tesla 43E635BFS

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0