Мобилна
10,4 kg
1112.2 x 723.8 x 251.7 mm
4K (UHD) LED
Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
10,4 kg
1112.2 x 723.8 x 251.7 mm
4K (UHD) LED
Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

393 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

393 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung UE50AU7092

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
27.852денари
Припејд
29.299денари
Цена само за уред
29.299денари

Samsung UE50AU7092

Што има во кутијата?
  • SAMSUNG UE50AU7092
  • Гарантен Лист
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 10,4 kg
  • 1112.2 x 723.8 x 251.7 mm
  • 4K (UHD) LED
  • Smart TV
  • Tizen OS, DVB-T2CS2
723.8 мм
1112.2 мм
Детални карактеристики
Екран 4K (UHD) LED
Големина на екранот 50"
Оперативен систем Tizen
Димензии 1112.2 x 723.8 x 251.7 mm
Тежина 10,4 kg
Гаранција 48
Гаранција и сервис
48
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung UE50AU7092, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung UE50AU7092

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0