Мобилна
7.4 kg
958.4 x 630.9 x 217.5 mm
43" UHD Smart TV
3 HDMI, 1 USB, LAN, CI+
Wi-Fi, BT, eARC
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
7.4 kg
958.4 x 630.9 x 217.5 mm
43" UHD Smart TV
3 HDMI, 1 USB, LAN, CI+
Wi-Fi, BT, eARC
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

319 ден. x 48 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

319 ден. x 48 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung UE43AU7092

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
23.999денари
Припејд
25.499денари
Цена само за уред
25.499денари

Samsung UE43AU7092

Што има во кутијата?
  • Samsung UE43AU7092
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 7.4 kg
  • 958.4 x 630.9 x 217.5 mm
  • 43" UHD Smart TV
  • 3 HDMI, 1 USB, LAN, CI+
  • Wi-Fi, BT, eARC
630.9 мм
958.4 мм
Детални карактеристики
Екран 4K LED
Големина на екранот 43"
Оперативен систем Tizen
Димензии 958.4 x 630.9 x 217.5 mm
Тежина 7.4 kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung UE43AU7092, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung UE43AU7092

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0