Мобилна

Цена на уред 20.836 ден. во A1 Ultra M

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

Прочитај повеќе
6.67" AMOLED (2712 x 1220)
5100 mAh
200+8+2MP rear + 16MP front
8 GB / 256 GB
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.67" AMOLED (2712 x 1220)
5100 mAh
200+8+2MP rear + 16MP front
8 GB / 256 GB
Octa-core
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

869 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

869 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

1.160 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

994 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

869 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

660 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

452 ден. x 24 рати
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

1.160 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

994 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

869 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

660 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

452 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Senior

299 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

/
Основна цена
29.799денари
Припејд
31.799денари
Цена само за уред
31.799денари

Одбери

Xiaomi Redmi Note 13 Pro e опремен со 8 GB RAM за мултитаскинг и 256 GB простор за складирање на вашите апликации и датотеки. Се одликува со моќна камера за снимање остри фотографии и видеа, како и долготрајна батерија од 5000 mAh која ќе може да ве служи во текот на целиот ден. Телефонот може да се пофали со прекрасен AMOLED дисплеј од 6,67 инчи и работи со најновиот Android 13 со MIUI 14 на врвот за непречено корисничко искуство.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.67" AMOLED (2712 x 1220)
  • 5100 mAh
  • 200+8+2MP rear + 16MP front
  • 8 GB / 256 GB
  • Octa-core
74.24 mm
161.15 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран CrystalRes AMOLED display
Големина на екранот 6.67”
Камера 200+8+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 5100 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 161.15 x 74.24 x 7.98mm
Тежина 187g
Гаранција 24

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0