Мобилна

Цена на уред 1.176 ден. во A1 Ultra M

Xiaomi Redmi 12 4/128

Прочитај повеќе
50+8+2MP rear + 8MP front
6.79" FHD+ DotDisplay
5000 mAh
4 GB / 128 GB
Octa-core
онлајн попуст 2.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+8+2MP rear + 8MP front
6.79" FHD+ DotDisplay
5000 mAh
4 GB / 128 GB
Octa-core
боја: Midnight Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
129 ден. x 24 рати

49 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

129 ден. x 24 рати

49 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi Redmi 12 4/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
11.999денари
Припејд
13.999денари
Цена само за уред
13.999денари

Одбери

Xiaomi Redmi 12 – спој на перформанси и вредност. Спакуван со 4 GB RAM и 128 GB простор за складирање, обезбедува непречени перформанси и дарежлив простор за вашата содржина. Неговиот елегантен дизајн е поврзан со моќни функции, нудејќи подобрено искуство со паметен телефон. Од фаќање спомени до беспрекорен мултитаскинг, Redmi 12 овозможува се. Откријте свет на можности на вашата дланка.

Xiaomi Redmi 12 4/128

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Redmi 12 4/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+8+2MP rear + 8MP front
  • 6.79" FHD+ DotDisplay
  • 5000 mAh
  • 4 GB / 128 GB
  • Octa-core
8.17 mm
76.28 mm
168.6 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ DotDisplay (2460 x 1080)
Големина на екранот 6.79”
Камера 50+8+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 8MP
Димензии 168.6 x 76.28 x 8.17 mm
Тежина 198.5g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi Redmi 12 4/128, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi Redmi 12 4/128

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
Name and Surname
24.05.2024

Дали Ви помогна оваа рецензија?