Мобилна

Цена на уред 24.056 ден. во A1 Ultra XL

Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

Прочитај повеќе
4500 mAh
Octa Core
8GB / 128GB
6.4" FHD+ Dynamic AMOLED 2x
50+12+8MP rear + 10MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
4500 mAh
Octa Core
8GB / 128GB
6.4" FHD+ Dynamic AMOLED 2x
50+12+8MP rear + 10MP front
боја: Graphite

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.003 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

1.003 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

/

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.544 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.419 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.211 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.003 ден. x 24 рати
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

/

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.544 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.419 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.211 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

1.003 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Senior

299 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

/
Основна цена
42.999денари
Припејд
44.999денари
Цена само за уред
44.999денари

Одбери

Samsung Galaxy S23 FE 5G е моќен телефон со импресивни карактеристики. Неговиот осмојадрен процесор и 8 GB RAM меморија овозможуваат непречено и ефикасно користење. Задната камера од 50+12+8 мегапиксели и предната камера од 10 мегапиксели овозможуваат неверојатни фотографии и селфи со леснотија. Телефонот може да се пофали со 6,4 инчен AMOLED 2X FHD+ дисплеј, кој дава јасни и живописни визуелни слики. И со Li-Ion батерија од 4500 mAh, Samsung Galaxy S23+ 5G ќе остане во чекор со вашиот зафатен начин на живот, обезбедувајќи ви ја моќта што ви е потребна за да останете поврзани во текот на денот.

Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 4500 mAh
  • Octa Core
  • 8GB / 128GB
  • 6.4" FHD+ Dynamic AMOLED 2x
  • 50+12+8MP rear + 10MP front
8.2 mm
76.5 mm
158.0 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран FHD+ Dynamic AMOLED 2x
Големина на екранот 6.4"
Камера 50+12+8MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 4500 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 10MP
Димензии 158.0 x 76.5 x 8.2 mm
Тежина 209 g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0