Мобилна

Realme C51 4/128

Прочитај повеќе
4880 mAh
50+0.08MP rear + 5MP front
4GB / 128GB
6.74" LCD HD Display(720x1600)
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
4880 mAh
50+0.08MP rear + 5MP front
4GB / 128GB
6.74" LCD HD Display(720x1600)
Octa-core
боја: Mint Green

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

999 ден.

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Realme C51 4/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
9.999денари
Припејд
11.999денари
Цена само за уред
11.999денари

Realme C51– спој на перформанси и вредност. Опремен со 4 GB RAM и 128 GB простор за складирање, обезбедува непречени перформанси и дарежлив простор за вашата содржина. Неговиот елегантен дизајн е поврзан со моќни функции, нудејќи подобрено искуство со паметен телефон. Од фаќање спомени до беспрекорен мултитаскинг, Realme C51 овозможува се. Откријте свет на можности на вашата дланка.

Realme C51 4/128

Што има во кутијата?
  • Realme C51 4/128
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 4880 mAh
  • 50+0.08MP rear + 5MP front
  • 4GB / 128GB
  • 6.74" LCD HD Display(720x1600)
  • Octa-core
76.67 mm
167.16 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран LCD HD (720 x 1600)
Големина на екранот 6.74”
Камера 50+0.08MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија 4880 mAh
Македонско мени Yes
Предна камера 5MP
Димензии 167.16 x 76.67 x 7.99 mm
Тежина 186g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Realme C51 4/128, контактирајте го овластениот сервисер.

Realme C51 4/128

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0