Мобилна

Apple iPhone 13 128GB

Прочитај повеќе
6.1" Super Retina XDR OLED
12+12MP rear + 12MP front
4GB / 128GB
Hexa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.1" Super Retina XDR OLED
12+12MP rear + 12MP front
4GB / 128GB
Hexa-core
боја: Midnight

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra L
Промени тарифа
1.399 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.338 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra L
1.399 ден./мес.
Цена

1.338 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 13 128GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
45.999денари
Припејд
47.999денари
Цена само за уред
47.999денари

Уште поголем екран

Proširi svoj pogled na 6,5-inčni Infinity-V zaslon Galaxy A02s i pogledaj kako manje zaslona pruža više prikaza. Zahvaljujući tehnologiji HD +, tvoj svakodnevni sadržaj izgleda najbolje - oštro, bistro i izvanredno.

Уште поголем екран

Proširi svoj pogled na 6,5-inčni Infinity-V zaslon Galaxy A02s i pogledaj kako manje zaslona pruža više prikaza. Zahvaljujući tehnologiji HD +, tvoj svakodnevni sadržaj izgleda najbolje - oštro, bistro i izvanredno.

Уште поголем екран

Proširi svoj pogled na 6,5-inčni Infinity-V zaslon Galaxy A02s i pogledaj kako manje zaslona pruža više prikaza. Zahvaljujući tehnologiji HD +, tvoj svakodnevni sadržaj izgleda najbolje - oštro, bistro i izvanredno.

Simply touch the glass to unlock.

Samsung’s new Galaxy S10 phones feel great to hold and to use, and you can pick from a library of features to explain why that is. Having handled all three of the new S10s unveiled today, I’d say my favorite thing about them is the new in-display, ultrasonic fingerprint sensor.

It lets Samsung combine the gorgeous all-display screen with a clean design on the rear and the convenience of fingerprint authentication on the front of the device.

6.7" Super Retina XDR OLED екран
12+12+12MP rear + 12MP front
4000 Mah батерија
Hexa-core A15 Bionic chip

iPhone 13 продолжува да го негува својот автентичен дизајн, кој овозможува лесно и сигурно ракување со телефонот. Воедно вклучува нов супермоќен процесор со кој сите апликации ќе работат беспрекорно, додека пак додадените опции на подобрувањата на вградените камери ќе направат Вашите фотографии и видеосодржини да достигнат ново професионално ниво дури и на места со многу мала осветленост.

Apple iPhone 13 128GB

Што има во кутијата?
  • iPhone 13 128GB
  • Кабел USB-C to Lightning
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 6.1" Super Retina XDR OLED
  • 12+12MP rear + 12MP front
  • 4GB / 128GB
  • Hexa-core
7.65 mm
71.5 mm
146.7 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Super Retina XDR OLED display
Големина на екранот 6.1"
Камера 12MP + 12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core A15 Bionic chip
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија Li-Ion non-removable
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 146.7 x 71.5 x 7.65 mm
Тежина 174g
Гаранција 12
Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 13 128GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone 13 128GB

Оценка од корисници

Има вкупно 2 рецензии за овој уред

2
0
0
0
0
5
07.02.2024

Дали Ви помогна оваа рецензија?
20.03.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?