Мобилна

Цена на уред 27.999 ден. во A1 Ultra L

Apple iPhone 12 64GB

Прочитај повеќе
6.1" Super Retina XDR OLED
Hexa-core
12+12MP rear + 12MP front
4GB / 64GB
2815 mAh
онлајн попуст 3.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.1" Super Retina XDR OLED
Hexa-core
12+12MP rear + 12MP front
4GB / 64GB
2815 mAh
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra L
Промени тарифа
1.399 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
30.999 ден. ден.

27.999 ден.

Тарифа: A1 Ultra L
1.399 ден./мес.
Цена

30.999 ден.

27.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 12 64GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
44.999денари
Припејд
46.999денари
Цена само за уред
46.999денари

Одбери

Новиот iPhone 12 плени со својот автентичен дизајн, притоа додавајќи сигурност и удобност додека го држите во рака. Супер-брзиот и моќен А14 процесор овозможува сите апликации да работат беспрекорно, додека пак додадените опции на сите три камери ќе направат Вашите фотографии и видеосодржини да достигнат ново професионално ниво дури и на места со многу мала осветленост.

Apple iPhone 12 64GB

Што има во кутијата?
  • iPhone 12 64GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 6.1" Super Retina XDR OLED
  • Hexa-core
  • 12+12MP rear + 12MP front
  • 4GB / 64GB
  • 2815 mAh
7.4 mm
71.5 mm
146.7 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Super Retina XDR OLED display
Големина на екранот 6.1"
Камера 12MP + 12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core A14 Bionic chip
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија Li-Ion 2815 mAh
Македонско мени No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 146.7 x 71.5 x 7.4 mm
Тежина 164g
Гаранција 12
Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 12 64GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone 12 64GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0