Мобилна

PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

Пакетот вклучува:

 • PlayStation®4 500GB конзола
 • DUALSHOCK®4 Wireless Controller
 • HDMI® кабел
 • AC кабел за напојување
 • USB кабел
 • Печатени материјали
 • Call of Duty®: Modern Warfare® II - ваучер за игра*
 • Last of us II - BD игра
 • Uncharted 4 - BD игра

*Потребен е PlayStation Network профил како и интернет конекција, за да можете да ја korisi

Борете се заедно со воените оператори од Task Force 141 во играта Call of Duty®: Modern Warfare® II, на PlayStation®4 конзолата.

Доживејте ја емотивната приказна на незаборавните ликови Џоел и Ели во играта The Last of Us, добитник на преку 200 награди за Игра на годината.

Сместен неколку години по неговата последна авантура, пензионираниот ловец на богатство Нејтан Дрејк се враќа. Играјте како Нејтан Дрејк во авантурата во потрага по легендарното пиратско богатство. Овој пат опасностите се поголеми и на крајот ќе Ве тестираат што се сте спремни да жртвувате како Дрејк, за да ги спасите вашите најблиски.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Nova L
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

499 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

999 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

874 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

749 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

499 ден. x 24 рати
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

999 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

874 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

749 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

499 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Nova XL

1.599 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
 
 
  
  

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

208 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Senior

299 ден./мес.

 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

/
Основна цена
25.999денари
Припејд
26.999денари
Цена само за уред
26.999денари

Одбери

PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

Што има во кутијата?
 • PS4 500GB Slim
 • Упатство за употреба
 • Полнач,ХДМИ кабел
 • УСБ-микро УСБ кабел за полнење
 • контролер
Основни карактеристики
  287 мм
  39 мм
  Детални карактеристики
  CPU Octa-core
  Вградена меморија 500 GB
  RAM меморија 8 GB
  Димензии 39 x 287 x 264 mm
  Тежина 2.1kg
  Гаранција 12

  PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

  Гаранција и сервис
  12
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот PlayStation PS4 500GB Slim Bundle, контактирајте го овластениот сервисер.

  PlayStation PS4 500GB Slim Bundle

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0