Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro M
Промени тарифа
1.297 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

13.699 ден.

Тарифа: A1 Business Pro M
1.297 ден./мес.
Цена

13.699 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Philips 55PUS7008/12 S

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
27.699денари
Припејд
29.099денари
Цена само за уред
29.099денари

Philips 55PUS7008/12 S

Што има во кутијата?
  • PHILIPS 55PUS7008/12 S
  • Гарантен Лист
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
713 мм
1227 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED#
Големина на екранот 55"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 1227 x 713 x 87.5 mm
Тежина 10.6 kg
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Philips 55PUS7008/12 S, контактирајте го овластениот сервисер.

Philips 55PUS7008/12 S

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0