Цена на уред 82.999 ден. во A1 Business Pro XL

Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

Прочитај повеќе
4400 mAh
12+50+10MP rear + 4&10MP front
12 GB
Octa-core
7.6" (open) Dynamic AMOLED 2X
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
4400 mAh
12+50+10MP rear + 4&10MP front
12 GB
Octa-core
7.6" (open) Dynamic AMOLED 2X
боја: Icy Blue

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

82.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

82.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

111.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

107.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

98.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

89.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

82.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

111.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

107.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

98.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

89.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

82.999 ден.
Одбрано
Основна цена
114.999денари
Припејд
116.999денари
Цена само за уред
116.999денари

Одбери

Подигнете го вашето мобилно искуство со Samsung Galaxy Z Fold 5G. Овој врвен уред комбинира неверојатен преклоплив дизајн со моќни карактеристики. Беспрекорно префрлајте се помеѓу 7,6-инчен екран сличен на таблет и компактен смартфон. Со поврзување со 5G, моќни перформанси и разновидни можности за мултитаскинг, Galaxy Z Fold 5G редефинира што може да биде паметен телефон.

Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 4400 mAh
  • 12+50+10MP rear + 4&10MP front
  • 12 GB
  • Octa-core
  • 7.6" (open) Dynamic AMOLED 2X
154.9 мм
129.9 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X (2176x1812)
Големина на екранот 7.6" (OPEN) / 6.2" (CLOSE)
Камера 12+50+10MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 4400 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 4MP & 10MP
Димензии 129.9 x 154.9 x 6.1mm (open)
Тежина 253g
Гаранција 24

Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 256

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0