Цена на уред 48.999 ден. во A1 Business Pro XL

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

Прочитај повеќе
12+12MP rear + 10MP front
6.7" Dynamic AMOLED 2X
3700 mAh
8 GB
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
12+12MP rear + 10MP front
6.7" Dynamic AMOLED 2X
3700 mAh
8 GB
Octa-core
боја: Graphite

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

48.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

48.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

 
8GB
 
национален интернет 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

77.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

 
80GB
 
национален интернет 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

72.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

65.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

58.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

48.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

 
8GB
 
национален интернет 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

77.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

 
80GB
 
национален интернет 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

72.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

65.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

58.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

48.999 ден.
Одбрано
Основна цена
80.999денари
Припејд
82.999денари
Цена само за уред
82.999денари

Одбери

Овој компактен телефон може да се пофали со дизајн кој е иновативен колку што е и стилски. Со неколку различни нијанси за избор, Galaxy Z Flip 5 ви овозможува да ја изразите вашата индивидуалност. Ослободете ја вашата креативност и приспособете го вашиот телефон со вашите омилени виџети, динамични видео позадини, стилови на часовникот и многу повеќе. Снимајте незаборавни моменти без напор, дури и кога телефонот е затворен. Со Flex Window директно на задната страна на телефонот, можете лесно да ги фотографирате, прегледувате и уредувате вашите фотографии. Ги поттикнува вашите авантури со моќна батерија од 3700 mAh која е во чекор со вашиот динамичен животен стил.

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 12+12MP rear + 10MP front
  • 6.7" Dynamic AMOLED 2X
  • 3700 mAh
  • 8 GB
  • Octa-core
165.1 мм
71.9 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X (2640x1080)
Големина на екранот 6.7" (OPEN) / 3.4" (CLOSE)
Камера 12+12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 512 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 3700 mAh
Македонско мени Yes
Предна камера 10MP
Димензии 71.9 x 165.1 x 6.9mm (open)
Тежина 187g
Гаранција 24

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0