Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB

Прочитај повеќе
50+10+12MP rear + 12MP front
12 GB
6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
4900 mAh
Deca-Core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+10+12MP rear + 12MP front
12 GB
6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
4900 mAh
Deca-Core
боја: Onyx Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

36.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

36.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
68.999денари
Припејд
70.999денари
Цена само за уред
70.999денари

Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S24+ 5G 256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • 12 GB
  • 6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
  • 4900 mAh
  • Deca-Core
75.9 мм
158.5 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, Quad HD+
Големина на екранот 6.7"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Deca-Core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 4900 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 158.5 x 75.9 x 7.7 mm
Тежина 196g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0