Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB

Прочитај повеќе
Li-Ion 5000 mAh
8 GB
6.8" AMOLED 2X, QHD+ Edge
200+10+12+10MP rear+12MP front
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Li-Ion 5000 mAh
8 GB
6.8" AMOLED 2X, QHD+ Edge
200+10+12+10MP rear+12MP front
Octa-core
боја: Phantom Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

47.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

47.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
79.999денари
Припејд
81.999денари
Цена само за уред
81.999денари

Со батерија од 5000 mAh, Samsung Galaxy S23 Ultra 5G е направен да трае. Снимајте неверојатни фотографии и селфи со неговите задни камери од 200+10+12+10MP и предните камери од 12MP. Уживајте во јасни визуелни слики на неговиот 6,8 инчен AMOLED 2X, QHD+ Edge дисплеј, напојуван со процесор со осум јадра.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB

Што има во кутијата?
  • Samsung GalaxyS23 Ultra 5G 256
  • S Pen
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Li-Ion 5000 mAh
  • 8 GB
  • 6.8" AMOLED 2X, QHD+ Edge
  • 200+10+12+10MP rear+12MP front
  • Octa-core
78.1 мм
163.4 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, QHD+ Edge
Големина на екранот 6.8"
Камера 200+10+12+10MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 163.4 x 78.1 x 8.9mm
Тежина 234g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0