Цена на уред 0 ден. во A1 Business Pro M

Realme C30 3/32

Прочитај повеќе
6.5” IPS LCD (720 x 1600)
3 GB
Octa-core
Li-Po 5000 mAh
8MP rear + 5MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.5” IPS LCD (720 x 1600)
3 GB
Octa-core
Li-Po 5000 mAh
8MP rear + 5MP front
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro M
Промени тарифа
1.297 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

0 ден.

Тарифа: A1 Business Pro M
1.297 ден./мес.
Цена

0 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Realme C30 3/32

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
6.999денари
Припејд
8.999денари
Цена само за уред
8.999денари

Одбери

Realme C30 е пристоен паметен телефон кој доаѓа со цврст, крут и лесен дизајн со добро чувство во рака. Нуди прифатливи перформанси, пристоен дисплеј од 6,5 инчи и голема батерија од 5000 mAh. Системот за камери доаѓа со една камера од 8 MP на двете страни. Во однос на перформансите, овој телефон ќе ја врши работата и секојдневните задачи без проблеми.

Realme C30 3/32

Што има во кутијата?
  • Realme C30 3/32
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.5” IPS LCD (720 x 1600)
  • 3 GB
  • Octa-core
  • Li-Po 5000 mAh
  • 8MP rear + 5MP front
75.6 мм
164.1 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран IPS LCD Display (720 x 1600)
Големина на екранот 6.5”
Камера 8MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 32 GB
RAM меморија 3 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 5MP
Димензии 164.1 x 75.6 x 8.5 mm
Тежина 182g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Realme C30 3/32, контактирајте го овластениот сервисер.

Realme C30 3/32

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0