CAT S62 Pro

CAT S62 Pro е дизајниран да биде поиздржлив при механички удари, а воедно е и отпорен на штети предизвикани од вода и прашина. Телефонот нуди 5,7 инчен дисплеј, чии сензори за допир работат дури и при влажна средина или доколку носите ракавици. Вклучува 8 МР предна и 12 МР задна камера, со кои може да направите одлични фотографии. Покрај тоа, телефонот нуди и термовизиска камера која визуелно ја прикажува температурата на субјектот кој го фотографирате. Внатрешната меморија на телефонот е со капацитет од 128 GB, со можност да се зголеми и до 256 GB.

Прочитај повеќе
5.7” FHD+ Super Bright Display
6 GB / 128 GB
12MP rear + 8MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business L
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

1.216 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business S

460 ден./мес.

1GB
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за CAT S62 Pro

1.591 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за CAT S62 Pro

1.466 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

Препорачана тарифа
20GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
1GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
 
 
  

Цена за CAT S62 Pro

1.216 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

30GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 

Цена за CAT S62 Pro

674 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

40GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 300GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
200 минути
 
меѓународни 
разговори 
200
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 

Цена за CAT S62 Pro

258 ден. x 24 рати
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

CAT S62 Pro

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business M SIM

637 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 

Цена за CAT S62 Pro

/

A1 Business S

460 ден./мес.

1GB
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за CAT S62 Pro

1.591 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за CAT S62 Pro

1.466 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

Препорачана тарифа
20GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
1GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
 
 
  

Цена за CAT S62 Pro

1.216 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

30GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 

Цена за CAT S62 Pro

674 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

40GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 300GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
200 минути
 
меѓународни 
разговори 
200
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 

Цена за CAT S62 Pro

258 ден. x 24 рати
Одбери
Основна цена
40.999денари
Припејд
42.999денари
Цена само за уред
42.999денари

Одбери

CAT S62 Pro

Што има во кутијата?
  • CAT S62
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 5.7” FHD+ Super Bright Display
  • 6 GB / 128 GB
  • 12MP rear + 8MP front
158.5 мм
158.5 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Екран FHD+ Super Bright Display
Големина на екранот 5.7”
Камера 12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-Ion 4000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 8MP
Димензии 158.5 x 76.7 x 11.9 mm
Тежина 248g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот CAT S62 Pro, контактирајте го овластениот сервисер.

Промо

ул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје, Македонија

CAT S62 Pro

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0