Apple iPhone SE3 5G 64GB

Прочитај повеќе
Hexa-core
4.7" Retina HD Display
4 GB
12MP rear + 7MP front
Li-Ion 2018 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Hexa-core
4.7" Retina HD Display
4 GB
12MP rear + 7MP front
Li-Ion 2018 mAh
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro L
Промени тарифа
2.123 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

8.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro L
2.123 ден./мес.
Цена

8.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

30.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

26.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

17.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

8.999 ден.
Одбрано

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

1.999 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone SE3 5G 64GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

30.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

26.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

17.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

8.999 ден.
Одбрано

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone SE3 5G 64GB

1.999 ден.
Одбери
Основна цена
33.999денари
Припејд
35.999денари
Цена само за уред
35.999денари

Новиот iPhone SE3 5G доаѓа со супермоќен A15 Bionic процесор, кој овозможува сè што ќе правите со телефонот да функционира беспрекорно, безразлика дали ќе играте, фотографирате или пак едитирате видеосодржини. Воедно вклучува нова подобрена батерија која заедно со оптимизираниот софтвер придонесуваат кон безгрижно користење на телефонот, во текот на целиот ден.

Apple iPhone SE3 5G 64GB

Што има во кутијата?
  • iPhone SE3 5G 64GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • Hexa-core
  • 4.7" Retina HD Display
  • 4 GB
  • 12MP rear + 7MP front
  • Li-Ion 2018 mAh
67.3 мм
138.4 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Retina HD Display (1334 x 750)
Големина на екранот 4.7"
Камера 12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core Apple A15 Bionic
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија Li-Ion 2018 mAh
Македонско мени No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 7MP
Димензии 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
Тежина 144g
Гаранција 12
Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone SE3 5G 64GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone SE3 5G 64GB

Оценка од корисници

Има вкупно 3 рецензии за овој уред

3
0
0
0
0
5
22.06.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
27.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
18.04.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?