Мобилна

Tellur Magneto Bluetooth Headset

Слушалките Magneto одговараат на Вашите дојдовни повици, лесно може да се менуваат со два уреди истовремено, префрлајќи се помеѓу повиците со притискање на копче. Magneto гарантира дека Вашите повици остануваат кристално чисти со вградениот микрофон со висока дефиниција. Кога станува збор за полнење, само земете го држачот за слушалките, пронајдете го најблискиот USB-приклучок и користете го бежичниот магнетен полнач.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

1.599 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Tellur Magneto Bluetooth Headset

0 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Magneto Bluetooth Headset

0 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Magneto Bluetooth Headset

0 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Magneto Bluetooth Headset

0 ден.
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Tellur Magneto Bluetooth Headset

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tellur Magneto Bluetooth Headset

Што има во кутијата?
 • Magneto Bluetooth Headset
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Tellur Magneto Bluetooth Headset

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tellur Magneto Bluetooth Headset, контактирајте го овластениот сервисер.

  Tellur Magneto Bluetooth Headset

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0