Мобилна

Setty Bluetooth Earphones TWS 

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.299 ден.

Цена

1.299 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Setty Bluetooth Earphones TWS 

Што има во кутијата?
 • Setty Bluetooth earphones TWS
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Setty Bluetooth Earphones TWS 

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Setty Bluetooth Earphones TWS , контактирајте го овластениот сервисер.

  Setty Bluetooth Earphones TWS 

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0