Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

699 ден.

Цена

699 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Travel Adapter

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
   Детални карактеристики
   Гаранција 6
   Гаранција и сервис
   6
   месецигаранција од производител
   Овластен сервисер за овој уред

   Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Travel Adapter, контактирајте го овластениот сервисер.

   Samsung Travel Adapter

   Оценка од корисници

   Има вкупно 2 рецензии за овој уред

   2
   0
   0
   0
   0
   5
   29.01.2023

   Дали Ви помогна оваа рецензија?
   24.01.2023

   Дали Ви помогна оваа рецензија?