Мобилна

Maxlife Cable Type-C to Lightning 20W

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

299 ден.

Цена

299 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife Cable Type-C to Lightning 20W

Што има во кутијата?
 • Cable USB-C to Lightning 20W
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Maxlife Cable Type-C to Lightning 20W

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife Cable Type-C to Lightning 20W, контактирајте го овластениот сервисер.

  Maxlife Cable Type-C to Lightning 20W

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0