Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

199 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH-13 car holder

199 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH-13 car holder

199 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH-13 car holder

199 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH-13 car holder

199 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife MXCH-13 car holder

Што има во кутијата?
  • Maxlife MXCH-13 car holder
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Гаранција 6
Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife MXCH-13 car holder, контактирајте го овластениот сервисер.

Maxlife MXCH-13 car holder

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0