Телефони

Xiaomi Redmi Note 9 3-64

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Комбинацијата од екстра моќниот осум-јадрен процесор и долготрајната батерија од 5020 mAh Ви даваат можност да гејмате и стримате нон-стоп! Правете панорамски фотографии, беспрекорни портрети или макро фотографии со четирите 48MP AI задни камери или пак одлични селфи фотографии со 13MP AI предната камера.

 • 6.53″ FHD+ DotDisplay
 • 48+8+2+2MP rear + 13MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 64GB internal / 3GB RAM

Комбинацијата од екстра моќниот осум-јадрен процесор и долготрајната батерија од 5020 mAh Ви даваат можност да гејмате и стримате нон-стоп! Правете панорамски фотографии, беспрекорни портрети или макро фотографии со четирите 48MP AI задни камери или пак одлични селфи фотографии со 13MP AI предната камера.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

3.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 50GB
50GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
899
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
11.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM Dual Nano SIM
Пораки null
Екран FHD+ DotDisplay
Големина на екранот 6.53″
Резолуција на екранот 2340×1080px.
Камера 48+8+2+2MP rear + 13MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core (2.0GHz) MediaTek HyperEngine
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка micro SD card
Мемориска картичка капацитет null
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 5020mAh
Македонско мени Да
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка