Телевизори

Xiaomi 43 ELA4378GL

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена
 • 43" 4K
 • Android TV™
 • 3x HDMI, 3x USB, LAN, Wi-Fi
 • DVB-T2/C/S2
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

15.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo XL

 • Интернет 60GB
60GB
+ до 200GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
2799
ден./мес.
Одбери

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo S

  • Интернет 2GB
  2GB
  4G
  • Неограничени минути и SMS пораки Неограничени минути кон сите мрежи / без вклуч. ЅМЅ пораки
  499
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  19.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа null
  Пренос на податоци null
  Поврзување Wi-FI,  LAN, Bluetooth
  Тип на SIM null
  Пораки null
  Екран LED
  Големина на екранот 43"
  Резолуција на екранот 4K
  Камера null
  Оперативен систем Android
  CPU Quad core Mali 470 MP3
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник DVB-T2/C/S2
  Smart TV Да
  Android TV Да
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти HDMI x3, USB x3, CI+
  Звук null
  VoLTE

  Поддршка