Дополнителни уреди

Tellur Bluetooth Headset Apollo

онлајн недостапен
    Bluetooth Headset Apollo
Достапна боја
Тарифа

Цена

699 ден.

Достапно на рати во А1 продажни салони
ден. x 24 рати
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Договор на определено време

Редовна цена


Основна цена
699 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM null
Пораки null
Екран null
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера null
Оперативен систем /
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE

Поддршка