Телефони

Apple iPhone 12 Pro Max 256GB

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

iPhone Pro Max 256 доаѓа со три задни камери (12 МР + 12 МР +12 МР) и со предна камера од 12 МР кои прават прекрасни фотографии, дури и ако фотографирате преку ноќ. Големиот дисплеј од 6,7 инчи ги прикажува сите содржини со кристално јасна слика и е одличен за секојдневна или пак професионална употреба. Вклучува 256 GB внатрешна меморија, A14 генерација на процесор и РАМ меморија од 6 GB кои овозможуваат беспрекорно функционирање на телефонот.

 • 6.7" Super Retina XDR OLED display
 • 12+12+12MP rear + 12MP front camera
 • Hexa-core (A14 Bionic chip)
 • iOS 14
 • 256GB internal / 6GB RAM

iPhone Pro Max 256 доаѓа со три задни камери (12 МР + 12 МР +12 МР) и со предна камера од 12 МР кои прават прекрасни фотографии, дури и ако фотографирате преку ноќ. Големиот дисплеј од 6,7 инчи ги прикажува сите содржини со кристално јасна слика и е одличен за секојдневна или пак професионална употреба. Вклучува 256 GB внатрешна меморија, A14 генерација на процесор и РАМ меморија од 6 GB кои овозможуваат беспрекорно функционирање на телефонот.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

66.499 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
до 200GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 100 GB
100 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 100GB
100GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
90.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување Built-in GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, and BeiDou Digital compass Wi‑Fi Cellular iBeacon microlocation
Тип на SIM Dual SIM (nano‑SIM and eSIM)
Пораки null
Екран Super Retina XDR OLED display
Големина на екранот 6.7"
Резолуција на екранот 2778 x 1284px.
Камера 12+12+12M rear + 12MP front camera
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core (A14 Bionic chip)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 256GB
RAM меморија 6GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3687 mAh
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Да

Поддршка