Прикажани сите Аудио уреди/проектори (4)

SamsungSoundbar HW-C450
Samsung HW-C450 е елегантен и моќен саундбар што го издигнува вашето домашно аудио искуство на нови височини. Со својот компактен дизајн, овој саундбар беспрекорно се вклопува во секој простор за живеење. Може да се пофали со робусна конфигурација од 2,1 канали, која се состои од главната единица за звучна лента и безжичен сабвуфер, обезбедувајќи вкупна излезна моќност од 300 вати. Опремен со напредни аудио технологии, вклучувајќи поддршка за Dolby Digital и DTS, HW-C450 обезбедува богат и јасен звук со длабок бас, овозможувајќи ви да уживате во вашата омилена содржина со исклучителна јасност. Без разлика дали гледате акциони филмови, стримувате музика или играте видео игри, овој саундбар обезбедува извонредно искуство. Безжичниот сабвуфер дополнително го подобрува квалитетот на звукот, додавајќи длабочина и татнеж на вашиот звук. Со безжичен опсег до 10 метри, можете да го поставите сабвуферот каде било во вашата соба за оптимален одговор на басот. Опциите за поврзување се многу, со поддршка за HDMI, оптика и Bluetooth, што го олеснува интегрирањето на лентата за звук со вашиот телевизор, медиа плеери или мобилни уреди. Samsung HW-C450, исто така, располага со посветен далечински управувач за практично прилагодување и прилагодување на поставките. Со својот импресивен квалитет на звукот и корисничките контроли, Samsung HW-C450 е разноврсен и удобен додаток на вашата поставка за забава, обезбедувајќи кино и динамично звучно искуство што ја оживува вашата омилена содржина.
999 ден.
во A1 Business Pro M
Нарачај
Samsungprojector Freestyle 2
Проекторот Samsung Freestyle 2 е врвен аудиовизуелен уред кој беспрекорно ги комбинира иновациите и перформансите. Дизајниран да го подигне вашето доживување при гледањето, овој проектор обезбедува неверојатна јасност на сликата со висока резолуција, живописни бои и импресивна осветленост. Неговиот елегантен и компактен дизајн го олеснува интегрирањето во кој било простор, додека напредните функции како што се безжичното поврзување и паметната функционалност обезбедуваат практичност и флексибилност. Без разлика дали уживате во филмови, презентации или игри, проекторот Samsung нуди кинематографски и извонреден дисплеј што ја трансформира секоја просторија во волшебен центар за забава. Со кориснички контроли и најсовремена технологија, Samsung продолжува да го редефинира стандардот за извонредност на проекторите.
13.999 ден.
во A1 Business Pro XL
Нарачај