Цена на уред 29.999 ден. во A1 Business Pro XL

Honor Magic 5 Pro 5G

Прочитај повеќе
Li-ion 5100 mAh
Octa-core
50+50+50MP rear + 12MP front
12 GB
6.81" OLED (2848 × 1312)
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Li-ion 5100 mAh
Octa-core
50+50+50MP rear + 12MP front
12 GB
6.81" OLED (2848 × 1312)
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
39.999 ден. ден.

29.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

39.999 ден.

29.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

58.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

55.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

47.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

39.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

29.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Honor Magic 5 Pro 5G

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

58.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

55.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

47.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

39.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

29.999 ден.
Одбрано
Основна цена
71.999денари
Припејд
73.999денари
Цена само за уред
73.999денари

Одбери

Honor Magic 5 Pro 5G е извонреден паметен телефон со моќни перформанси. Може да се пофали со 8-јадрен процесор, 12 GB RAM и 512 GB простор за складирање. Системот на камери вклучува задни камери од 50+50+50MP и предна камера од 12MP. Со 6,81" OLED дисплеј, визуелните слики се живописни и извонредни. Уредот се напојува со батерија од 5100 mAh, што обезбедува долготрајно користење. Honor Magic 5 Pro 5G обезбедува врвно искуство во компактен пакет.

Honor Magic 5 Pro 5G

Што има во кутијата?
  • Honor Magic 5 Pro 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Li-ion 5100 mAh
  • Octa-core
  • 50+50+50MP rear + 12MP front
  • 12 GB
  • 6.81" OLED (2848 × 1312)
76.7 мм
162.9 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран OLED (2848 × 1312)
Големина на екранот 6.81"
Камера 50+50+50MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 512 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија Li-ion 5100 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 162.9 x 76.7 x 8.77 mm
Тежина 219 g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Honor Magic 5 Pro 5G, контактирајте го овластениот сервисер.

Honor Magic 5 Pro 5G

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0