PlayStation PS5 DualSense controller

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: Gray-Camo

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

4.599 ден.

Цена

4.599 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

PlayStation PS5 DualSense controller

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
  Детални карактеристики

  PlayStation PS5 DualSense controller

  Гаранција и сервис
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот PlayStation PS5 DualSense controller, контактирајте го овластениот сервисер.

  PlayStation PS5 DualSense controller

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0