Одберете од врвните Samsung Galaxy уреди со A1 Постпејд и добијте попуст за купување спортска опрема во сите продажни салони на Sport Vision, насекаде низ Македонија. Промоцијата важи при купување на наведените Samsung Galaxy модели во продажните салони на А1, како и за онлајн нарачки преку веб страницата A1.mk. 

      •    Со купените Galaxy модели S20, S20+, S20 Ultra, Note10, Note10+ или Z Flip, добивате попуст за купување облека, обувки и спортска опрема во Sport Vision, во вредност од 7.500 денaри
      •    Со купените Galaxy модели Note10 Lite, S10, S10+, S10e, A71, A51 или A41 добивате попуст за купување облека, обувки и спортска опрема во Sport Vision, во вредност од 2.500 денaри

Промоцијата трае од 08.06.2020 дo 28.06.2020 или до истекот на залихите, a попустот може да се искористи во сите продажни салони на Sport Vision: Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision и Nike SHOP продавници.

Погледнете ги сите достапни Samsung уреди.

За да го остварите правото на попуст, потребно е да се регистрирате на следниот линк samsungisportvisionleto.mk. За повеќе информации посетете го сајтот www.samsung.mk