Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

With its authentic design for the POCO line, the super capable 50MP camera and a durable 5000 mAh battery, the Xaiomi POCO M4 Pro 5G is a great choice for a phone that will follow your dynamic life. The smartphone includes a standard headphone jack, but also with two speakers mounted on the top and bottom, which will provide a great experience whether you are listening to music or watching videos.

Lexo më shumë
6.6” FHD+ DynamicSwitch
5000 mAh
Octa-core
50+8MP rear + 16MP front
4GB / 64GB
онлајн попуст 3.000 ден.
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidh ngjyrën

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Nova M
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

299 den. x 24 muaj

169 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
4GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

419 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

294 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M

1.099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

169 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L

1.299 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

91 den. x 24 muaj
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Rritni argëtimin tuaj

MediaTek Dimensity 810 është bërë në teknologjinë 6nm. Ai ka një CPU të integruar me tetë bërthama me një frekuencë prej 2.4 GHz dhe është i përfshirë i fuqishmi ARM Mali-G57 GPU.

Ky konfigurim mundëson fuqi të jashtëzakonshme në performancë.

Ekrani 6,6 "FHD + DynamicSwitch

Ekrani ofron një shpejtësi të ndryshueshme rifreskimi për procese të ndryshme. E bërë nga materialet më cilësi më të lartë, ofron rifreskim të lartë 90 Hz si dhe shpejtësi të ekranit 240 Hz.

Kamera

Kamera kryesore 50 MP mundëson inçizim në rezolucion shumë të lartë, me detaje të cilësisë së lartë.

Kamera ultra e gjerë 8 MP, me kënd ultra të gjerë 119 ° të lenteve të kamerës, do t'ju mundësojë të kapni shumë më tepër detaje se më parë. Kamera selfie 16 MP jep selfie të bukura përmes funksionit "selfie".

Bateri e madhe 5000 mAh me karikim të shpejtë 33W Pro

Seria e parë e smartfonëve POCO M prodhohet me karikim të shpejtë 33W Pro. Bateria do të mbushet 100% për vetëm 59 minuta. Me kapacitet prej 5000 mAh, telefoni zbrazet shumë ngadalë dhe e karikon baterinë shpejt.

Nga mëngjesi në mbrëmje, çfarëdo që të bëni, bateria do të zgjasë për orë të tëra.

6.6” IPS LCD, 90Hz display
50+8MP rear + 16MP front
Octa-Core, MediaTek Dimensity 810 5G
64GB internal / 4GB RAM

Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Myki Pet

199 den./muaj

250MB
 
internet kombëtar 
për shfrytëzimin e smart-orës 
500 minuta
 
drejt A1 
  
50 minuta
 
drejt rrjeteve tjera kombëtare 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

633 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Myki

399 den./muaj

250MB
 
internet kombëtar 
për shfrytëzimin e smart-orës 
500 minuta
 
drejt A1 
  
50 minuta
 
drejt rrjeteve tjera kombëtare 
  
50 SMS
 
drejt të gjitha rrjeteve 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

482 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Pulse

0 den./muaj

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
4GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

419 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XS SIM

449 den./muaj

 
 
4GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova S SIM

799 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

294 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M SIM

999 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova M

1.099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

169 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L SIM

1.099 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova L

1.299 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

91 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL

1.599 den./muaj

5G
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  
 
 
  
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Nova XL SIM

1.399 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/

A1 Senior

299 den./muaj

 
 
500MB
 
internet kombëtar 
Pakufi
 
Minuta drejt A1 
  
50
 
Minuta drejt rrjeteve tjera 
kombëtare (fikse/cel.) 
50
 
SМЅ drejt të gjitha 
rrjeteve kombëtare 

Çmimi për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

/
Basic price
14.999denarë
Pripejd
16.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
16.999denarë

Zgjidh

Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

Çka ka në kuti?
  • Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење тип-Ц
  • Футрола
  • Упатство за употреба
Karakteristikat themelore
  • 6.6” FHD+ DynamicSwitch
  • 5000 mAh
  • Octa-core
  • 50+8MP rear + 16MP front
  • 4GB / 64GB
8.75 mm
75.78 mm
163.56 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ DynamicSwitch Display
Madhësia e ekranit 6.6”
Kamera 50MP + 8MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core MT Dimensity 810
Memorja e integruar 64 GB
RAM memorja 4 GB
Bateria Li-Ion 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 16MP
Dimensionet 163.56 x 75.78 x 8.75 mm
Pesha 195g
Garancia 24
Volt No

Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Promo

ul. Boris Trajkovski 72, 1000 Skopje, Macedonia

Xiaomi POCO Poco M4 Pro 5G 4/64

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0