онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Направете впечатливи фотографии и видеозаписи од секој возбудлив момент, благодарение на системот од камери кој го нуди Nokia 5.4. Телефонот вклучува осумјадрен процесор и RAM меморија од 4 GB, наменети, сите апликации и процеси да се одвиваат без никаков проблем, додека пак капацитетот на батеријата од 4000 mAh и оптимизираноста на нативниот Андроид софтвер, придонесуваат, циклусот до наредно полнење да трае многу повеќе од еден ден.

 • 6.39" HD+ display
 • 48+5+2+2MP rear + 16MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • Android 10.0
 • 64GB internal / 4GB RAM

Направете впечатливи фотографии и видеозаписи од секој возбудлив момент, благодарение на системот од камери кој го нуди Nokia 5.4. Телефонот вклучува осумјадрен процесор и RAM меморија од 4 GB, наменети, сите апликации и процеси да се одвиваат без никаков проблем, додека пак капацитетот на батеријата од 4000 mAh и оптимизираноста на нативниот Андроид софтвер, придонесуваат, циклусот до наредно полнење да трае многу повеќе од еден ден.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

1.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет неограничен
неограничен
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет неограничен
  неограничен
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет неограничен
  неограничен
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  9.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа null
  Пренос на податоци null
  Поврзување Bluetooth 4.2 , WiFi: 802.11 b/g/n, USB Type-C
  Тип на SIM Dual Nano SIM
  Пораки null
  Екран HD+ LCD with V-notch display
  Големина на екранот 6.39"
  Резолуција на екранот null
  Камера 48+5+2+2MP rear + 16MP front camera
  Оперативен систем Android
  CPU Octa-core (Qualcomm Snapdragon 662)
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 64GB
  RAM меморија 4GB
  Мемориска картичка MicroSD
  Мемориска картичка капацитет to 512 GB
  Батерија тип Li-Ion
  Батерија капацитет 4000 mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

  Поддршка