онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена
 • 6.55" HD+ display
 • 13+5+2+8MP rear + 8MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • Android 10.0
 • 64GB internal / 4GB RAM
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Онлајн цена
3.999 ден.

2.499 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 30GB
30GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена

Онлајн цена


Основна цена
10.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување WiFi802.11 b/g/n/ac, Bluetooth®4.2, GPS/AGPS, NFC
Тип на SIM Nano SIM
Пораки null
Екран HD+ display (20:9)
Големина на екранот 6.55"
Резолуција на екранот null
Камера 13+5+2+2MP rear + 8MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка Slot for micro SD card
Мемориска картичка капацитет up to 512 GB
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 4000 mAh

Поддршка