Телевизори

Xiaomi 43 ELA4378GL

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена
 • 43" 4K
 • Android TV™
 • 3x HDMI, 3x USB, LAN, Wi-Fi
 • DVB-T2/C/S2
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

15.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo XL

 • Интернет 150GB
150GB
+ до 200GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
2799
ден./мес.
Одбери

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
до 200GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neo S

 • Интернет 2GB
2GB
4G
 • Неограничени минути и SMS пораки Неограничени минути кон сите мрежи / без вклуч. ЅМЅ пораки
499
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
19.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување Wi-FI,  LAN, Bluetooth
Тип на SIM null
Пораки null
Екран LED
Големина на екранот 43"
Резолуција на екранот 4K
Камера null
Оперативен систем Android
CPU Quad core Mali 470 MP3
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник DVB-T2/C/S2
Smart TV Да
Android TV Да
HDD null
Графичка картичка null
Порти HDMI x3, USB x3, CI+
Звук null
VoLTE

Поддршка