онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена
  40" FHD HDR
  Android 8.0
  Wi-FI, 2HDMI, 1USB, LAN, CI
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Цена

14.096 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo XL

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 200GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
2519 ден. (со А1 Business)
ден./мес.
Одбери

A1 Neo L

 • Интернет 20GB
20GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neo S

 • Интернет 1GB
1GB
4G
 • Неограничени минути и SMS пораки 0 SMS-и и неограничени минути кон сите мрежи
499 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 20GB
20GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799 ден.
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
19.096 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM null
Пораки null
Екран FHD HDR
Големина на екранот 40"
Резолуција на екранот 1920x1080px.
Камера null
Оперативен систем Android
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник DVB-T2/C/S2
Smart TV
Android TV Да
HDD null
Графичка картичка null
Порти Wi-FI, HDMI, USB, LAN, CI
Звук null
VoLTE
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка


2 годиниХај Комуникации,
бул. Трета Македонска бригада 48,
1000 Скопје
mail: service@hi.mk; tel. 075 405885