Телефони

Samsung Galaxy A21s

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Одличните четири вградени камери на Galaxy A21s овозможуваат да правите фотографии кои Ве оставаат без здив! Макро камерата ги доловува и најситните детали, додека пак длабинската камера го истакнува главниот субјект на фотографијата. Комбинацијата на 6.5 инчи Infinity-O екранот и 5,000mAh батерија Ви овозможува ги гледате омилените видеа и филмови, да стримате, или гејмате нон-стоп.

 • 6,5" Infinity-O HD+ display
 • 48+8+2+2MP rear + 13MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 32GB internal / 3GB RAM

Одличните четири вградени камери на Galaxy A21s овозможуваат да правите фотографии кои Ве оставаат без здив! Макро камерата ги доловува и најситните детали, додека пак длабинската камера го истакнува главниот субјект на фотографијата. Комбинацијата на 6.5 инчи Infinity-O екранот и 5,000mAh батерија Ви овозможува ги гледате омилените видеа и филмови, да стримате, или гејмате нон-стоп.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Цена

2.299 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 30GB
30GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
12.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување USB Type-C, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz, Wi-Fi direct, Bluetooth v5.0, NFC
Тип на SIM Dual Nano SIM
Пораки null
Екран Infinity-O HD+ display
Големина на екранот 6,5"
Резолуција на екранот 720 x 1600px, 16M colors
Камера 48+8+2+2MP rear + 13MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core (2GHz)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 32GB
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 512GB
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 5000 mAh
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка