Телефони

Samsung Galaxy A22

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Елегантниот дизајн на Samsung Galaxy A22 му дава привлечен, модерен изглед додека префинетите облини овозможуваат удобно држење и лесна навигација на екранот. Паметниот телефон доаѓа со систем од четири камери, поставени за задната страна, каде, со главната камера од 48 MP, благодарение на оптичко стабилизирање на слики, можете да направите уникатни и динамични видеозаписи и јасни живописни слики, без никакво заматување.

 • 6.4" HD+ Super AMOLED display
 • 48+8+2+2MP rear + 13MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 64GB internal / 4GB RAM

Елегантниот дизајн на Samsung Galaxy A22 му дава привлечен, модерен изглед додека префинетите облини овозможуваат удобно држење и лесна навигација на екранот. Паметниот телефон доаѓа со систем од четири камери, поставени за задната страна, каде, со главната камера од 48 MP, благодарение на оптичко стабилизирање на слики, можете да направите уникатни и динамични видеозаписи и јасни живописни слики, без никакво заматување.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

5.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет 100 GB
  100 GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет 100GB
  100GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  12.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа GSM / HSPA / LTE
  Пренос на податоци null
  Поврзување null
  Тип на SIM null
  Пораки null
  Екран HD+ Super AMOLED display
  Големина на екранот 6.4"
  Резолуција на екранот 720 x 1600px.
  Камера 48+8+2+2MP rear + 13MP front camera
  Оперативен систем Android
  CPU Octa-Core
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 64GB
  RAM меморија 4GB
  Мемориска картичка null
  Мемориска картичка капацитет null
  Батерија тип Ki-Ion
  Батерија капацитет 5000 mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

  Поддршка