онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Одличната тројна главна камера на Honor 20e, овозможува да имате домашно фото студио, додека пак AI backlighting технологијата, Ви овозможува да правите прекрасни селфи фотографии, на било кое светло. Екранот ја намалува емисијата на сина светлина, намалувајќи ја штетата на очите, при подолгите периоди на користење на овој уред.

 • 6,21" LTPS display
 • 24+8+2MP rear + 8MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 64GB internal / 4GB RAM

Одличната тројна главна камера на Honor 20e, овозможува да имате домашно фото студио, додека пак AI backlighting технологијата, Ви овозможува да правите прекрасни селфи фотографии, на било кое светло. Екранот ја намалува емисијата на сина светлина, намалувајќи ја штетата на очите, при подолгите периоди на користење на овој уред.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Онлајн цена
1.499 ден.

499 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет 100 GB
  100 GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет 100GB
  100GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена

  Онлајн цена


  Основна цена
  8.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа GSM/HSDPA/LTE
  Пренос на податоци null
  Поврзување WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2 + BLE, USB 2.0
  Тип на SIM Dual Nano SIM
  Пораки null
  Екран 6.21" LTPS
  Големина на екранот 6.21"
  Резолуција на екранот 2340 x 1080px, 16M colors
  Камера 24+8+2MP rear + 8MP front camera
  Оперативен систем Android
  CPU Octa-core (4 x Cortex A73 2.2 GHz + 4 x Cortex A53 1.7 GHz)
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 64GB
  RAM меморија 4GB
  Мемориска картичка MicroSD
  Мемориска картичка капацитет up to 512GB
  Батерија тип Li-Ion
  Батерија капацитет 3400 mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

  Поддршка