Телефони

Apple iPhone XS Max 64GB

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Доаѓа со Super Retina HD екран од 6.5”, одлични перформанси како и супер двојната задна камера од 24МР.

 • 6.5" Super Retina HD
 • 12MP двојна задна камера + 7MP предна камера
 • Apple A12 Bionic CPU, Bluetooth 5.0, USB, WiFi, GPS

Доаѓа со Super Retina HD екран од 6.5”, одлични перформанси како и супер двојната задна камера од 24МР.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Цена

60.136 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 30GB
30GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
65.136 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци HSPA (3G); LTE
Поврзување Bluetooth 5.0, USB, WiFi,GPS
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран Super Retina HD, 16M colors
Големина на екранот 6.5"
Резолуција на екранот 2688 x 1242px
Камера 12MP double rear + 7MP front camera
Оперативен систем iOS
CPU Apple A12 Bionic (7 nm), Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3.174mAh
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Да

Поддршка


ПРОМО
бул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје
тел/факс: +389 (0)2 3111 110
Е-mail: promo@promotel.com.mk