PC, Лаптопи и таблети

Lenovo IdeaPad 3 14IGL05 N4020

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа
A1 Neo M
Цена
  • 14" FHD antiglare Display
  • Intel N4020
  • 256GB ССД / 4GB DDR4 RAM
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Начин на плаќање
Цена

9.999 ден.

Провери достапност во продажни салони
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
16.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа WiFi 802.11 ac, 2x2 + Bluetooth 5.0
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM null
Пораки null
Екран FHD antiglare
Големина на екранот 14"
Резолуција на екранот null
Камера null
Оперативен систем Android
CPU Intel N4020
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD 256GB SSD
Графичка картичка null
Порти 1 X USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, 4-in-1 media reader (MMC, SD, SDHC, SDXC), 1x HDMI 1.4b, 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Звук null
VoLTE
Вградена меморија null
RAM меморија 4GB DDR4
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка


2 години гаранција
Аитоникс
Ул. Васил Ѓоргов бр. 33 локал 2
1000 Скопје, Р. Македонија

Тел: 02 3298 338
Call centar: 080 044 444 (бројот е бесплатен за цела Македонија)